Cemac spol. s r. o.

Cemac s.r.o.

Spoločnosť Central Europe Machining & Assembling Company s.r.o v skratke CEMAC s.r.o bola založená ako druhá samostatná spoločnosť 11.01.2014 pánom Jozefom Machalom za účelom poskytovanie služieb v oblasti kovoobrábania a montáže menších technologických celkov.

Prvá spoločnosť CNC Profihala sa stala výlučným výrobcom a dodávateľom väčších zvarencov a rozmernejších dielov.

Portálová 5 osá cnc fréza TRIMILL VFF 4021

TRIMILL VFF 4021

Vďaka možnosti získania úveru a hlavne vďaka veľkým skúsenostiam špičkového managementu firmy má dnes vo svojom portfóliu samostatné priestory o rozlohe viac ako 700m2 plne klimatizovaných priestorov zo samostatným mostovým žeriavom o nosnosti 5000ton. Spoločnosť má k dispozícii ešte viac ako 3500m2 plochy na rozvoj podnikania.

V portfóliu strojov má 2ks CNC sústruhov, 2ks 5 osích obrábacích centier a jedno veľké 4 osé obrábacie centrum. K špičkovej výbave budovy patrí aj oddelenie OTK, ktorá vlastní veľkú granitovou dosku o rozmeroch 3000mm x 2000mm slúžiacu na meranie dielov a hlavne samostatné oddelenie 3D merania. Na novom 3D meracom prístroji Hexagon vieme odmerať kusy o veľkosti 1800mm dlhé, 800mm široké a 600mm vysoké.

K dnešnému dňu má spoločnosť 14 zamestnancov úzko spolupracujúcimi so spoločnosťou CNC profihala, ktorá sídli v spoločnom areáli a má vo svojom portfóliu hlavne veľké stroje (horizontálne vyvrtávačky), zvarovňu, sklady na delenie materiálu a pod.

Spoločnosť je veľmi flexibilná bez vlastného výrobného programu a je zameraná výlučne na kooperácie.

Zabezpečujeme výrobu na základe zaslanej výkresovej dokumentácie a bez problémov naša technológia zvláda aj 3D dokumentáciu. Vlastníme licencie na PGM 3D programovanie VISI.

V novej výrobnej hale máme cca 350m2 plochy využívanej na montáž rôznych menších celkov. Každý nový seriózny zákazník je v našej spoločnosti vítaný.

Cemac a CNC Profihala